Lex Lietuva

Apie Lex Lietuva

Lex Lietuva – teisėkūros stebėsenos įrankis, suteikiantis galimybę kasdien sekti Jums svarbius politinės darbotvarkės klausimus. Aktuali informacija pasieks Jus pranešdama apie naujausius Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės rengiamus ar jau svarstomus teisės aktų projektus, pakeitimus darbotvarkėse. Kurkite užduotis atliepiančias jums rūpimus klausimus ir visada gausite pranešimus su naujausia ir aktualiausia jums informacija tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę. Lex Lietuva sistemoje taip pat rasite naujausią Seimo valdybos, politinių frakcijų, komitetų bei plenarinių posėdžių informaciją, o svarbiausius politinės darbotvarkės įvykius rasite mūsų rengiamose savaitės politinių ir teisėkūros įvykių apžvalgose.

Naudojantis sistema realiu laiku vienoje vietoje pateikiami visi duomenys apie:

  • Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės darbotvarkes;
  • Naujai įregistruotus Seimo, Vyriausybės, savivaldybių ir kitų valstybės institucijų teisės aktų projektus;
  • Aktualių teisės projektų svarstymo procesą;
  • Priimtus teisės aktus.

Lex Lietuva sukūrė ir plėtoja lobistų kontora „Vento Nuovo“. Kontora įmonėms ir asociacijoms siūlo santykių su valdžios institucijomis palaikymo ir viešųjų klausimų sprendimo paslaugas. „Vento Nuovo“ yra partneriai atstovaujant bei ginant jų interesus, inicijuojant verslo aplinkai ir visuomenei aktualius pokyčius.

Kontoros darbuotojai išnaudodami turimas žinias ir patirtį, atkreipia sprendimus priimančių asmenų dėmesį į Klientui svarbius klausimus, inicijuoja reikalingus pokyčius bei sprendimus. Vykdydami veiklą Vento Nuovo atstovai derina verslo ir visuomenės interesus bei laikosi aukštų etikos ir moralės normų.

Spręsdami Kliento klausimą „Vento Nuovo“ darbuotojai identifikuoja interesų grupes, numato reikalingus veiksmus interesų derinimui bei juos vykdo, analizuoja ir ruošia informaciją, rengia teisės aktų projektus, organizuoja viešuosius ryšius ir susitikimus su viešaisiais asmenimis, dalinasi savo sukaupta patirtimi.

 

Jeigu turite klausimų maloniai kviečiame su mumis susisiekti el. paštu [email protected] arba tel. +370 673 87464

Gabrielė Andrašiūnienė
Partnerė, lobistė
+370 673 87464
[email protected]